Top

Monika Stehlíková

odborníčka na reč tela

Som autorka značky BodyTalks a skúsená Senior konzultantka v oblasti neverbálnej komunikácie a reči tela. Vo svojej práci rozvíjam prístup „vedomej reči tela“, ktorý rešpektuje a rozvíja autentický prejav, a nie je iba súborom „chýb reči tela, ktorých sa treba vyvarovať“. Rozvíjam neverbálnu komunikáciu tak, aby bola v súlade s vašou osobnosťou, možnosťami tela a maximálne kopírovala jedinečnosť každého z vás. Vy a vaša reč tela sa tak stáva sebavedomejšia, autentickejšia a v prirodzenej rovnováhe s Vami. PowerBody Language je nadstavbovým programom, v ktorom sa naučíte, ako vedomou, autentickou a vycibrenou rečou tela efektívne dosahovať svoje zámery a ciele a dosiahnuť emocionálnu a životnú rovnováhu.

Na Slovensku som prvou psychoterapeutkou v DanceMovement Psychoterapy a okrem školení a koučingu vo sfére biznisu sa venujem aj klientom s psychosomatickými ťažkosťami. Som nadšenkyňou metodiky Body2Brain, ktorá využíva pohyb k nastoleniu hormonálnej (a tým zákonite aj emocionálnej a fyzickej) rovnováhy v tele a konceptu Mindfulness. Niekoľko rokov sa intenzívne venujem pohybovej analýze. Opakovanou konfrontáciou s tým, že reč tela je vnímaná povrchne, ako jednoduché interpretácie toho, čo gesto či postoj znamená a prvoplánové korekcie, vznikla značka BodyTalks, ktorá prináša komplexný interpretačný model, ale aj možnosť rozvíjať vašu jedinečnú osobnosť cez vašu reč tela a pohybové kvality vašej neverbálnej komunikácie.

Vrámci svojej takmer dvadsať ročnej praxe som za svojimi klientmi cestovala po celom Slovensku, pozvania som prijala v Čechách, v Poľsku, Rakúsku, Belgicku a Luxembursku.

Mám ukončené psychologické vzdelanie, Essenský inštitút pohybových štúdií a symboliky tela a niekoľkoročný výcvik Dance Movement Psychotherapy. Absolvovala mnohé školenia zamerné na prácu s telom, Bartenieff fundamentals, Feldenkreisovu metódu, Labanovu analýza pohybu, pohybový profil podľa Lamba, Kestenberg movement profile, Autentický pohyb, či prácu s telom podľa Reicha.

Pavlína Mikuličková

Junior konzultantka BodyTalks, psychologička, tanečníčka a tanečne-pohybová terapeutka. Vedie protistresové hodiny ranných cvičení a seba-rozvojové skupiny. Pavlínka je dynamickou lektorkou, ktorú zaujímajú všetky novinky vo svete pohybových terapií a o ktoré sa vždy rada podelí. Môžete sa s ňou stretnúť vrámci tréningu PowerBody Language, Komunikačný tréning, Prezentačné zručnosti a Stres manažment.

Ján Sekereš

Pracuje pre Slovak Strength Institute ako fyzioterapeut, terapeut a tréner. Venuje sa poradenstvu a edukácii v oblasti správneho statického i dynamického držania tela. Janko zosobňuje profesionalitu a ľudskosť, je súčasťou programov PowerBody Language a Školy chrbta.

Gabriela Giotto

Originálna umelkyňa a módna dizajnérka, ktorá dokáže skĺbiť umenie a biznis. Gabriela má vlastnú dizajn značku a je súčasťou našich tréningov Vedomej reči tela a workshopov zameraných na imidž, pozitívne vyžarovanie a umenie seba-prezentácie.

Tóno Gúth
a oz. Zvuky cez ruky

takmer dvadsať-ročná spolupráca na pohybových, tanečných, improvizačných, bubnovacích a hlavne netradičných workshopoch so zakladateľom Etnobubnovej školy Rytmika a zakladajúcim členom skupiny La3noCubano. Netradičný team-building pre vás a váš tím!

Jaroslav Kapso

team-building s nádychom outdooru, adrenalínu a prekvapenia s mottom vždy niečo navyše, je príznačné pre našu začínajúcu spoluprácu s Jairom. Netradičný team-building pre vás a váš tím!